Spiker Buket Aydın’ın Kolundaki Saatin Dudak Uçuklatan Fiyatı Dikkat Çekti!

Halihazırda Habe Global’de ‘Buket Aydın’la Koltuk’ programını sunan spiker ve sunucu Buket Aydın’ı özellikle Kanal D Ana Haber Bülteni’ni sunduğu dönemde tanıyoruz. Sosyal medyayı sık sık kullanan Aydın geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir videoda Rolex saatiyle görülünce yer yerinden oynadı. Fiyatıyla dudak uçuklatan saate sosyal medyadan pek çok tepki yağdı.

Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğundan tanıdığımız Buket Aydın, son dönemde sosyal medyanın gündemine oturmuş durumda!

Halihazırda Haber Global’de çalışan Aydın, aktif sosyal medya kullanımıyla sık sık gündemimize düşse de son gündem olma durumu biraz garip.

YouTube kanalında cumhurbaşkanı Erdoğan’ı desteklediği bir video yayınlayan Aydın, bu videodaki saatiyle dikkatleri üzerine topladı.

Aydın’ın yayınladığı video zaten apayrı bir gündem olurken bazı dikkatli izleyiciler Buket Aydın’ın Rolex saatine dikkat çekti.

Biraz araştırıldığında 130 bin dolar, vergiler hariç 2 milyon 500 bin lira olduğu ortaya çıkan saatin fiyatı dudak uçuklatırken, Buket Aydın’ın bu saati nasıl satın aldığı büyük tartışma yarattı.

Eski Ak Partili vekil Feyzi Başaran konu hakkında böyle bir eleştiri yaparken, Aydın’ın saatine sosyal medyadan tepki yağdı.

?

?

?

?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir