Rammstein ve Metallica Yoksa Onlar Var! Yapay Zekanın Millet İttifakı’ndan Kurduğu Rock Grubu Milletica

Deva Partisi lideri Ali Babacan’ın İzmir mitinge Rammstein ve Metallica’yı anması müzik dinleyicilerini heyecanlandırdı. Biz de yapay zekadan, Mllet İttifakı üyelerinden oluşan bir rock grubu kurmasını istedik. Bakın neler çıktı?

Millet İttifakı’nın İzmir’deki mitingi yüzbinlerce kişinin katılımıyla dün gerçekleşti. Gündoğan Meydanı, Türk bayrakları ile kırmızıya boyandı.

İttifaktaki liderler, miting sonunda eşleriyle birlikte böyle kalp işareti yaptı

Miting sırasında özellikle müzik severleri heyecanlandıran konuşma da DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından yapıldı.

Babacan şunları söyledi:

’13 Mayıs’ta Avrupalı gençler Eurovision’u konuşacak. Türkiye katılmıyor bile. Bunlar yine olacak. Madonna’yı, Metallica’yı, Rammstein’ı, Roger Waters’ı, Rihanna’yı, U2’yu yine ağırlayacağız’

Biz de yapay zekaya Millet İttifakı liderlerini birer rock yıldızı gibi çizmesini söyledik, bize şöyle bir sürpriz yaptı: Karşınızda Milletica!

Grup üyelerine yakından bakmaya başlayalım. Grubun birçok bestesinde imzası olan ve sadece enstrümanıyla konuşulmayı seven Mansur. Kendisi Nick Cave ile sıkça karıştırılır.

Temel, tahmin edeceğiniz gibi grubun en kıdemli üyesi. Onun vokalindeki uhrevi tınıyı seven hayran kitlesi hiç de az değil.

Grubun en hareketli üyelerinden Ali. Özelikle festival ve bahar şenliklerinde ortamı yükseltmesiyle bilinir.

Beatles ekolünden gelen Ahmet, grubun en sessiz üyelerinden. Sakinliği onu diğer üyelerden ayıran en büyük özellik.

Grubun front man’i Bay Kemal. Attığı sololar ve yaptığı bestelerle camiadaki diğer gruplara ilham olduğu bilinir. Anadolu Rock tandanslı müziği, kısa sürede tüm ülkeye yayılmış ve beğenilmiştir. Gerçekleştirdiği her konser seyirci rekoru kırmaktadır.

Ekibin tek kadın üyesi ve vokali Meral. Özellikle yüksek çıkışlı şarkılardaki performansı, sahnedeki sert duruşu hayranlarını mest eden özelliklerden. Sesi kaç oktav bilmiyoruz ama fena bağırır.

Ve tabii ki Eko! Grubun davulcusu, kitleleri gaza getiren elemanı. Attığı davul sololarının İstanbul’dan Ankara’ya kadar duyulduğu söylenir. Grubun sevilen “Hanımım” şarkısının söz ve müziği kendisine aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir