Kritik Veriler: Balinalar, Bu 2 Altcoin’i Sessizce Biriktiriyor!

Kripto para piyasası, yatırımcıların güvenini sarsan son fiyat dalgalanmalarıyla birlikte, bir değişim içinde olmaya devam ediyor. Küçük kripto meraklıları sektörden geri adım atarken, önde gelen yatırımcılar ilgi göstermeye ve önemli hamleler yapmaya devam ediyor. Özellikle büyük yatırımcılar olan balinalar dikkat çekiyor. Yakın zamanda, iki altcoin için balina hareketleri kritik olmaya devam ediyor. İşte detaylar…

Machi Big Brother, APE alımını sürdürüyor

Kriptoda etkili isimlerden biri, 2 Ağustos’tan bu yana sürekli olarak ApeCoin (APE) biriktiren Machi Big Brother oldu. Look On-Chain’in verilerine göre, Machi Big Brother’ın APE birikimi kripto dünyasında baş döndürüyor. Look On-Chain’in araştırması, Machi Big Brother’ın 2 Ağustos’tan bu yana neredeyse her gün APE satın aldığını ve toplam değeri 7,43 milyon dolar olan 4,73 milyon APE token topladığını ortaya koyuyor. Dikkat çekici olan, bu satın almaların ortalama maliyetinin APE başına sadece 1,57 dolar olmasıdır.

Machi, APE biriktirme yolculuğunda, en son satın alma işlemi sırasında 2,94 milyon dolar değerinde 2,24 milyon APE satın almak için 1.761 ETH (2,89 milyon dolara eşdeğer) ve 52.000 USDC kullandı. Kripto girişimlerini kolaylaştırmak için Binance’ten 4,49 milyon dolar değerinde 2,5 milyon APE çekmiştir. Machi’nin yaklaşımını ilgi çekici kılan şey, APE alımlarını finanse etmek için Ethereum’u (ETH) birden çok kez satmaya istekli olması ve onu kripto para yatırımcıları arasında yoğun bir ilgi konusu haline getirmesidir.

Altcoin LINK için balinalar hareket halinde

Diğer kripto haberlerinde, Chainlink (LINK) ayın başında güçlü bir rallinin ardından biraz çalkantılı bir yolda ilerliyor. Şu anda Chainlink fiyatı 7,50 doların hemen altında seyrediyor. Böyleceuzun vadeli makro trendinin üzerinde destek buluyor. Son zamanlardaki aşağı yönlü dalgalanmaya rağmen, Chainlink balinaları kripto varlığa olan güvenlerini gösteriyor. Santiment, Chainlink’in mevcut fiyatının 7,51 dolar olduğunu ve son beş hafta içinde yüzde 30’luk önemli bir artış kaydettiğini bildirdi.

Bu süre zarfında, 100.000 ila 1.000.000 LINK tutan cüzdanlar, varlıklarına geçtiğimiz hafta toplam 38,5 milyon dolar değerinde LINK ekleyerek agresif bir şekilde birikim yaptı. Daha büyük sahipler tarafından yapılan bu büyük birikimler, daha küçük bireysel traderların kar elde etme faaliyetlerinden daha fazla ağırlık taşıyor. Chainlink’in mevcut fiyatı 7,56 dolar iken, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 2’lik bir artış gördü ve yüzde 5,3’lük bir düşüşten geri döndü. Altcoin, 7,40 dolar seviyesinde sağlam bir destek buldu ve 50 günlük Üstel Hareketli Ortalamanın (EMA) bulunduğu 7,00 dolara düşmesini engelledi. Bu desteğin korunması, LINK’in 8,01 dolara doğru toparlanması için çok önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x