Elazığ’da 500 kişi CHP’ye katıldı

Elazığ’da 500 kişi CHP’ye katıldı. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “AK Parti iktidarında Elazığ’da bir saadet zinciri kurulmuş. Biz iktidara geldiğimizde böyle bir şey kalmayacak”  değerlendirmesini yaptı. 

CHP Elazığ İl Örgütü’ne katılan 500 yeni üyeye rozet takma töreni il binasında yapıldı. Törene katılan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, şunları söyledi:

CHP Elazığ’da herkesin inançlarını, değerlerini sorunlarını önemseyen bir parti. Bu şehirde yaşanan sorunların çözümüyle ilgili hiçbir siyasi ayrım yapmadan, toplumda birleştirici, bütünleştirici bir tavırla herkese sahip çıkacağız. AK Parti iktidarında Elazığ’da bir saadet zinciri kurulmuş. Biz iktidara geldiğimizde böyle bir şey kalmayacak. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olduğunda Elazığ’ın zamanında ekmeğini yemiş suyunu içmiş biri olarak, Elazığ’ın kalkınmasına, sorunlarının çözülmesine ve hak ettiği gelişmeyi yakalamasına büyük katkılar sunacaktır. Tıpkı Turgut Özal döneminde Malatya’nın gelişmesi gibi.”  (ANKA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir