Düzce Belediye Meclisi Kasım Ayı Birinci Oturumunu Tamamladı

Düzce Belediye Meclisi’nin Kasım ayı birinci oturumu 43 gündem maddesinin görüşülmesi ile tamamlandı. Kasım ayı toplantılarında 2024 yılı mali bütçesi de görüşülmeye başlandı.

Düzce Belediye Meclisi, Meclis Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında Kasım ayı birinci oturumunu gerçekleştirdi. Toplantıda 43 gündem maddesi görüşülerek komisyonlara havale edildi.

Bir önceki meclis tutanak özetinin oy birliği ile kabul edilmesinin ardından geçilen Kasım ayı meclis gündeminin ilk maddesinde üst yönetici ve müdür kadrolarına yapılan atamalar konusunda meclis üyeleri bilgilendirildi. Belediye Başkan Yardımcılığına Burçin Sarıcan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne Mehmet Ali Kahraman, Temizlik İşleri Müdürlüğüne Murat Gülmez, İtfaiye Müdürlüğüne Beytullah Yılmaz, Fen İşleri Müdürlüğüne Emrah Gülmez, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne Mücella Öztürk, Muhtarlık İşleri Müdürlüğüne Mehmet Emin Tangüner, Destek Hizmetleri Müdürlüğüne Caner Yürük ile Teftiş Kurulu Müdürlüğüne Gönül Asuk atandı. Yeni atananlara görevlerinde başarı dileklerinde bulunuldu.

2024 mali yılı gelir ücret tarifesi ve mali yılı bütçesinin oluşturulmasına yönelik görüşülen önemli maddeler ile evsel atık tarife raporu değişikliği, norm kadro derece ve unvan değişikliği, ek ödenek konulması maddeleri Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilirken, Düzce Belediyesi servis araçları hizmet yönetmeliği maddesi Hukuk Komisyonuna havale edildi.

Toplantı, imar konularına yönelik gündem maddelerinin görüşülerek imar komisyonuna havale edilmesinin ardından sona erdi. Kasım ayı Meclis 2. oturumu 9 Kasım Perşembe günü saat 18.00’da yapılacak. – DÜZCE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x