Devrim Özkan ile Galatasaraylı Lucas Torreira ayrıldı! Takip bitti, fotoğraflar silindi

Oyuncu Devrim Özkan ile Galatasaray’ın Uruguaylı futbolcusu Lucas Torreira’nın aşk yaşadığı yönündeki söylentiler geçtiğimiz yıl ortaya çıkmıştı. Özkan ile Torreira, söylentilerle ilgili uzun süre sessiz kalırken, yaz aylarında ABD tatilinde görüntülenmişlerdi.

Devrim Özkan, “Torreira ile Miami’de görüntülendiniz. Konu hakkında ne söylemek istersiniz?” sorusuna; “Her şey göründüğü gibi” cevabını vermişti.

Bu tarihten sonra birlikte çekildikleri fotoğraflarla aşklarını sık sık gözler önüne seren Devrim Özkan ile Lucas Torreira, sarf ettikleri cümlelerle de birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini dile getirmişti.

Lucas Torreira, “En iyi yerimsin, hayatımda olmanı seviyorum. Parlamayı asla bırakmıyorsun. Sen dünyadaki en iyi aktrissin. Seni seviyorum küçük maymun, sen benim hayatımın aşkısın” derken Devrim Özkan da “Seni seviyorum. Benim aşkım, şampiyonum” sözleriyle aşklarını dile getirmişti.

Devrim Özkan ile Lucas Torreira’nın birlikteliği sona erdi. Özkan ile Torreira, birbirlerinin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi bırakırken birlikte olan fotoğrafları da sildiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x