Analistler Hedefleri Belirledi: Bu 4 Altcoin Koşuya Devam Edecek!

Kripto analist David, NEAR fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini söylüyor. Analist Akash Girimath, DOGE’nin yüzde 40’lık bir hareketin başlangıcında olduğunu öngörüyor. Ayrıca analist, sabırlı SOL yatırımcılarının daha fazlasını elde edeceklerini ileri sürüyor. Son olarak analist, bir altcoin fiyatının yükselmeye hazır olduğunu belirtiyor.

NEAR fiyat tahmini: Altcoin yükselmeye devam edecek

NEAR Protocol (NEAR) fiyatı 1,25 dolarlık önemli destek bölgesinin altına düştü ve 28 Ağustos – 3 Eylül haftasında direnç olarak teyit etti (kırmızı ok). Bu, fiyatın 2020’de boğa piyasasının başladığı 0,95 dolarlık uzun vadeli destek bölgesine düşmesine neden oldu. Altcoin fiyatı geçen hafta bu destek bölgesine dokunduktan hemen sonra yukarı sıçrayarak bir boğa pin çubuğu şamdanı (yeşil ok) oluşturması olumlu bir sinyal. Bu, fiyat bu bölgeye dokunduğunda boğaların güçlü alım ilgisine işaret ediyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere NEAR, bu hafta güçlü bir artış gösterdi. NEAR, 1,25 dolar bölgesini tekrar test ediyor. Bir kırılma meydana gelirse, altcoin fiyatı hızla 1,62 dolarlık bir sonraki direnç bölgesine yükselebilir. Bu rakam mevcut fiyattan %30 daha yüksek. Bu arada, haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi), uzun vadeli azalan direnç çizgisinin üzerine çıktı ve yukarı doğru eğildi. Bu yüzden, daha fazla yükseliş olasılığını destekliyor. En olası senaryo, NEAR fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Bu hareket için potansiyel hedef 1,62 dolar.

NEAR haftalık grafik. Kaynak: TradingView

DOGE fiyat tahmini: Dogecoin %40 kırılma rallisine yaklaşıyor

Dogecoin (DOGE) fiyatı düşen bir kama formasyonunun içine sarılıyor. Ayrıca, başarılı bir kırılmada patlayıcı bir hareket öngörüyor. 31 Ekim’den bu yana altcoin, trend çizgileriyle birbirine bağlandığında düşen bir kama ortaya çıkaran dört düşük tepe ve dört düşük dip oluşturdu. Bu teknik formasyon 0,0952 dolara %40’lık bir yükseliş öngörüyor. Bu da ilk yüksek ve düşük salınım arasındaki mesafenin potansiyel kırılma noktası olan 0,0688 dolardan ölçülmesiyle elde ediliyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 50’nin hemen üzerinde seyrediyor. Burada bir ‘yap ya da öl’ noktası. Altcoin fiyatındaki daha yüksek bir artış, DOGE’nin ortalama seviyeyi çevirmesine izin verecektir. Böylece, kısmen yükseliş görünümüne bir kuyruk rüzgarı ekleyecektir. Böyle bir durumda, DOGE fiyatının %18 artması mümkün. Böylece, 0,0816 dolar direnç seviyesine ulaşması olası. Bu bariyerin ötesinde DOGE, 0,0952 dolarlık teorik hedefi yeniden test etmek için tırmanışı uzatabilir. Bu hareket %40’lık bir artış anlamına gelecektir.

DOGE 4 saatlik grafik

SOL fiyat tahmin: Yatırımclar %40’lık ralli için sabırlı olmalı

Altcoin fiyatı 26,41 dolar ve 28,80 dolar engellerini aştıktan sonra istikrarsız bir konumda. Bu engelleri aşmış olsa da destek seviyesi olarak test etmedi. Dolayısıyla, SOL’u düşüren bir geri çekilme bu bariyerleri parçalayabilir. Buna ek olarak, 23 Ekim’den bu yana oluşan yüksek dalgalar, yükseliş momentumunun azaldığını gösteren Göreceli Güç Endeksi (RSI) tarafından onaylanmadı. Dolayısıyla, SOL için bir geri çekilme neredeyse garanti.

SOL boğalarının Solana fiyatını 26,41 dolar ve 28,80 dolar destek seviyelerinin üzerinde tutması gerekiyor. Başarılı olursa, rallinin uzaması muhtemel. Ancak bu yükseliş hareketinin gerçekleşmesi için piyasanın genel görünümünün nötr veya yükselişte kalması gerekiyor. Böyle bir durumda altcoin fiyatı, 28,80 dolar destek tabanından kabaca %38 ve %68 uzakta, 38,84 dolar ve 48,24 doların üzerinde duran alıcı taraf likiditesini hedefleyebilir.

SOL 4 saatlik grafik

DOT fiyat tahmini: Altcoin fiyatı yükselmeye hazır

Polkadot (DOT) fiyatı 20-26 Ekim tarihleri arasında yaklaşık %22 oranında yükseldi. Bu süreçte 4,45 dolar ile yerel bir tepe noktası oluşturdu. Ancak bu ralli tükenme ile karşı karşıya kaldı. Ayrıca, DOT’un şu anda 4,18 dolardan işlem gördüğü yere kadar %6’lık bir düzeltmeye yol açtı.

İleriye dönük olarak, yatırımcılar DOT fiyatının 3,98 dolar destek seviyesi etrafında yeniden test edilmesini ve konsolide olmasını ve son kırılmayı bir yükseliş trendine genişletmek için kenara çekilmiş alıcıları çekmesini bekleyebilirler. Düşüşte olan Göreceli Güç Endeksi (RSI) 50 ortalama seviyesinde destek buldu. Böylece, teknik açıdan boğa görünümünü desteklemesi muhtemel. Bu seviyeden bir sıçramanın altcoin fiyatını 4,31 dolar direnç seviyesinin üstesinden gelmeye ve sonraki engeli 4,80 dolar ve 5 dolar olarak etiketlemeye itmesi mümkün.

DOT 1 günlük grafik.

Makaledeki tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bunların birer tahmin olduğunu unutmadan, yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x